Preferovaný jazyk a měna:
Doprava zdarma od 1700Kč s DPD

Značka EKOI

Před 20 lety se v Roubaix zrodila značka Ekoï s cílem odlišit se a být mezinárodní. Už od svého názvu Ekoï, trochu zvláštního s umlauty na i, jako by chtěla zdůraznit, že se bude lišit od ostatních v době, kdy většinu světového trhu s jízdními koly ovládaly italsky a americky znějící značky.

V letech 2001 až 2008 se značka Ekoï prodávala prostřednictvím tradičních velkoobchodů a hlavních sportovních řetězců. Nabízí výrobky pro přilby a brýle, předsunuté designy a vstup na trh s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Webové stránky Ekoï vznikly v roce 2008 tak trochu náhodou, aby veřejnosti přímo představily nové výrobky, které se začaly rodit ve velkém tempu, a profesionály, kteří je nosí.

Jedná se o začátek jedinečného mezinárodního úspěchu, protože společnost Ekoï se v roce 2010 rozhodla změnit svůj obchodní model a prodávat pouze přes internet po celém světě, což bleskově urychlilo její rozvoj.

Úspěch byl okamžitý a Ekoï postupně rozšířil svou nabídku, aby postupně navrhl veškeré vybavení cyklisty od hlavy až k patě. Je zastoupen ve čtyřech disciplínách: silnice, triatlon, horská kola a nově i šotolina, což se podařilo jen málokteré značce.

Vývoj produktů s profesionály v kombinaci s nejmodernější výrobou

Značka při vývoji svých produktů spoléhá především na zpětnou vazbu od šampionů, které vybavuje, a její produktoví manažeři a inženýři tráví hodně času v kontaktu s profesionálními jezdci.

Výzkum a vývoj jsou pro značku stále důležitější. Se vznikem mladého týmu nadšených inženýrů pracuje společnost Ekoï na produktech zítřka pro profesionály a samozřejmě pro zákazníky společnosti Ekoï po celém světě.

Ekoï se ve svých ambasadorech může spolehnout na zkušenosti profesionálů, jako jsou Warren BARGUIL (Francie), Philippe GILBERT (Belgie), Caleb EWAN (Austrálie), Guillaume Martin (Francie), v triatlonu pak dvojnásobný mistr světa IRON MAN Patrick LANGE (Německo) a Anne Haug (Německo).

[GRID

EKOI partner MTB profesionálů

Ekoi je partnerem nejlepších triatlonistů světa

Ekoi je partnerem cyklistických legend

Přizpůsobeno vám a pro vás

Přizpůsobte si helmy a brýle svým barvám a jménu! Více než 1000 možných kombinací. Společnost Ekoï se zaměřuje na diferenciaci a zákaznickou zkušenost tím, že svým zákazníkům poskytuje možnost přizpůsobit si různé páry brýlí a různé modely přileb.

Stejně jako u profesionálů je možné přidat vlajku, název, specifickou barvu, díky které bude výrobek jedinečný!

Inovace v kombinaci s jedinečným stylem jsou pro EKOI konstantou

Značka neustále hledá inovace spolu s profesionálními jezdci a chce, aby lidé mohli co nejrychleji využívat technologický pokrok, díky němuž získají na výkonu, ale také na pohodlí. Jakmile jsou naše výrobky ověřeny v soutěži, zavádíme je do výroby pro naše zákazníky. Navíc se všemi svými inovacemi, více než 35 registrovanými patenty, tímto know-how a inspirací načerpanou od šampionů vyráží společnost Ekoï v roce 2022 dobýt druhou stranu Atlantiku a zemi vycházejícího slunce.

Ekoï VIP Club

Pro nás je cyklistika především životní filozofií. Vytvořili jsme komunitu kolem jedné vášně.

Ekoi vám dává příležitost dostat se v dobrodružství dál díky VIP klubu.

Exkluzivní zboží, akce, předobjednávky, dárky na zakázku, vyhrazené pouze pro naše členy.

Přidejte se ke komunitě nadšených cyklistů.

Objevte EKOI VIP Club
Jak být toho součástí?

"Výkonnost ve všech oblastech, vůle jít dál, výš tím, že se obklopíme profesionály, protože naším hlavním cílem je splnit očekávání našich zákazníků a také realizovat naše úsilí a sny"

JC Rattel - ředitel a zakladatel Ekoï.

 Newsletter

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Vyskytla se chyba.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.

Nenechte si ujít nabídky EKOI a přihlaste se k odběru našeho Newsletteru

Pokračujte v nákupu na EKOI RACING Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC